YENİ DÜNYA DAHA ADALETLİ OLACAK

Öncelikle ERDOĞAN PUTİN VE TRAMPA Diktatör diyenler kim? Çünkü Bunlar NATO’ya başkaldırdılar. NATO bu savaşı başlattı amma bu savaşı Türkiye bitirecek. Bugün Ukrayna’ya darbeyle gelen NATO-SOROS’çu bir lider kahraman ilan ediliyor. Bunun benzerini dünyanın her yerinde yapıyorlardı. Onlar kendi seçtikleri akılı halkın seçtikleri cahil vsy. Bu hegemonya bitti sonuna geldiler. Artık ülkeleri halklar yönetecekler, buna alışsalar iyi olur. Dünya tek devlete gidiyor amma adaletle yönetime geçiyor. Türkler birleşerek Türkiye Başkanlığında (Türk Cumhuriyetleri, Hazar Türkleri) bu dünya yönetimini ele alıyorlar. Antalya’da toplantıda: Ukrayna tarafı imdat diye bağırıyor üçüncü kişiler gelsin dedi. Bunlar beni sıkıştırıyor demek istedi herhalde. Amma Türk dışişleri bakanı da karar vericiler burada dedi.

Rus dışişleri Bakanı LAVROV diyor ki,
“Yaptırımlar konusunu öyle bir çözeceğiz ki, Batılılara asla bağmlı olmayacağız, Öyle tedbirler alacağız ki, benzer duruma bir daha düşmeyeceğiz” yani NATO’nun dünyayı sömürüşünden FED’in dolar üzerinden karşılıksız kıyat parçaları ile dünyayı nasıl sömürdüklerinden bahsediyor.

NATONUN ÖLÜMCÜL YARALARI ÇOK YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.

TÜRKİYEDE GÖRÜŞMELER UKRAYNA RUSYA?

Savaşın asıl nedeni dünyanın dijital paraya geçiyor olması ve dünya ticaret yollarının merkeze eski ipek yolu bizim TÜRK YOLU dediğimiz Anadolu’ya geçmesidir. Hakikati yazamayan Gazeteler ve hakikati gösteremeyen TV’lerde söylenenler değil tabi benim görüşüm.

Kiev’i kuran Hazar Türkleridir, Bu bölge tekrar onlara verilebilir. Bu gün dünya yönetiminde söz sahibi olan Rodşil ailesi Türkiye’nin yanına gelmesi dengeleri değiştirdi. Bildiğiniz gibi (oligartlar) Rusya ve Çin’deki zenginlerin paraları bu ailenindir.

Dijital para ile dünya Petro-dolar dan kurtulacak.

YENİDÜNYA DÜZENİ GELİYOR MU SİZCE?

ABD Başkanı Baydın bir açıklama yaptı biliyorsunuzdur “Dünya yeniden düzenleniyor. Hepimizin dijital para yönünde bir adım atması lazım. Belli oluyor ki, tek bir dünya devletindeki, tek bir hükümdara biat edeceğiz.” Dedi.

Evet, dünya tek bir dünya yapılanmasına doğru gidiyor. Petro dolar sistemi dünyada neler yaptığını gördük. Dünyayı insanlar soydular soğana çevirdiler. Dünyayı istediği gibi yönettiler dolarla her şeyi alıyorlardı. Daha adil ve daha liyakatli bir dünya oluşacaktır. Bu gün Türkiye Cumhuriyeti de buna aday olduğunu 2009 yılında yola çıktı.

2009’da İstanbul’da 16 DEV TÜRK bayrakları dikerek NATO’ya rest çekti.

+ Afrika, Somali, Sevakin adası ve Katar’da kurulan askeri üstleri aldı. Dünyada 4 ticari yollardan bu gün kullanılan ve en güvenilir olanı Anadolu-Türkiye dir.

Dünyaya Büyük ve Güçlü bir ülke olduğunu haykırarak bileğinin gücüyle ispat eden kadim Ülke Türkiye’miz; Dünya ticaret yollarının yeniden stratejik ve sosyal etkenler ile birlikte hayata geçirmeye başladı. Mavi vatan Akdeniz’in özellikle doğusunda başlattığı Enerji yatakları ile ilgili cesur ve paylaşımcı araştırmaları ile Afrika, Somali, Sevakin adası ve Katar’da kurulu bulunan askeri üs’lerinin destekleri ile, Dünya Liginde söz sahibi olduğunu dostlarını güven ve gurura, Düşmanlarına ise haklı olarak korkuya sevk etmiştir.

Dünya Ulaşım Yolları;

Doğu Batı ekseninde Çin, İngiltere ve Türkiye’den geçen tarihi İpek Yolu (yeni ismi ile TÜRK YOLU) tekrar canlanıyor.

Bilindiği üzere, Doğu-Batı ekseninde bulunan ticari yollar Dünya üzerinde 4 güzergâha sahiptir.

1- Karadeniz’in kuzeyinden geçen yol. (Bugünkü Rusya ve Ukrayna’nın güneyinden geçen yol.) an itibariyle, savaş nedeniyle güvenliksiz ve işlevsizdir.

2- Türkiye üzerinden geçen yol. Avrupa-Asya kıtaları için köprü hattı.
En güvenli ve istikrarlı bölge olarak tercih edilebilir yol.

3-Doğu Akdeniz’den geçen yol. (Kuzey ırak, Suriye ve Ortadoğu’da mevcut savaşlardan dolayı güvenliksiz ve işlevsizdir.)

4- Kuzey Afrika’dan geçen yol. (Kuzey Afrika ülkeleri özellikle, Libiya, Mısır, Fas, Tunus, Cezayir ve Çat ile birlikte tüm Afrika ülkelerinde yaşanan olaylar ve savaşlardan dolayı güvenliksiz, işlevsizdir.)

Ayrıca Hava – Deniz – Kara ve Demir yollarının tümü bu güzergâhtan geçmektedir.
Doğu- Batı arasında her türlü iletişim taşımacılık nakliyat konusunda Türkiye öncü oldu gibi.

VAN MİNUTTEN GÜNÜMÜZE BİR BAKALIM

+ 2009 yılında dikilen bayrakların gücü, ardından VAN MİNUT – DAVOSA bir daha gelmem

+ 2013 yılında MİSAK-I MİLLİ’DEN dolayı ve 1926 y. antlaşmadan dolayı hakkımız olan ecdat mirası olan MUSUL-KERKÜK ve petrollerinin tamamını %100 Türkiye Cumhuriyeti’ne ait olduğunu belirterek anlaşma imzalandı.

+ 2013 tarihinde ilk kez Libya bayrağına AY YILDIZ konuldu.

+ 12 Kasım 2021’de TÜRK DEVLETLER TEŞKİLATI KURULARAK Yeni Dünya Düzenine karşı – TÜRK DÜNYASININ YÜCE DÜZENİ “NİZAMI ÂLEM TURAN” OLDU.

+ 2021 yılı içinde faiz kararı açıklandı – PETRO-DOLAR sarmalığından çıkılacağı signali verildi.

İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI Kadim şehir Payitahtta İstanbul’da toplandı.

+ Afrika’dan 48 devlet Başkanları Kadim şehir Payitahtta İstanbul’da toplandı.

TBMM’ne DİJİTAL PARA Kullanılması hakkında kanun teklifi verildi.

Söz konusu icraatlar sayesinde 3.5 milyar insan gücünü yanına alan Türkiye Manzumların Milletlerin Sesi Oldu.

+ 2023 vizyonu ile yapılacak olan Anayasa ve TÜRK DÜNYASININ YÜCE DÜZENİ. Başlayacak

İşte bunun için Türk Cumhuriyetleri, Macaristan, Mogolistan, ardından İtalya ve Malta da geldiler hepsi Türkiye’ye geldiler. Son olarak da Rusya ve Ukrayna’da bunlara katılıyor. Yani Türkiye yeniden bunların gönüllerini kazandı,

Dünyanın rezerv parası TÜRK PARASI olacağı bekleniyor.

Türkiye bu gidişle 3.5 milyon insanı bir araya getirmektedir. Bu birliktelik yeni çıkan Türk parasını kullanacak. Ardından bu birlik kendi içerisinde aralarında sınırlar kalkacak ticari ve pasaport birliği vsy. Olabilir. AB’nin çok çok üstünü düşününüz, herkes buraya gelecek.

Türkiye çok zenginleşecek, Türkiye dünyayı yönetecektir bunun başka yolu yok.

Türkiye Cumhurbaşkanı her konuşmasında diyor son viraja geldik artık. Yani çok yakında TÜRK DÜNYASI YENİ DÜZENİ harekete geçecektir. Bu da TÜRK Parasının çıkışı ile olacak. Türkiye eskiden olduğu gibi altına karşı dijital para ortaya çıkarması bekleniyor. Siyasi Liderlik Türkiye’de olacak. TEK DÜNYA TEK DEĞER

ABD eski Başkanlarından Kenedinin sözü çok önemlidir: “Dünyayı insanların başına polis dikerek yönetemeyeceğimizi anlamamız gerek. Aslında sistemi her insanın yüreğine Tanrı-Allah sevgisini sokarak yönetebileceğimizi görmek lazım”.
İşte bu bizim ezelden beri zaten yaptığımız Türklerin sistemi.
Atalarımız “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” demiş.

Evet doğru insan yetiştirdiğiniz takdirde dünya iyilikler güzellikler mutluluklar, huzur, başarılar dolup taşacak. Kötü insan yetiştirdiğin takdirde bu insandan iyilik beklenemez. Bekleyenlerde kendini kandırmaya devam edeceklerdir. Bu dünya kuruluşundan beri hep böyledir ve böyle olmaya devam edecektir.

300 yıldır dünya çivisinden çıktı.
Dünyayı artık gizli cemiyetler değil, Dünyayı artık halklar yönetecek. Bu güne kadar gizli cemiyetler kabalalar yönetti işte bu değişiyor. ABD Başkanı göreve başlarken yemin ederken önünde Kabala kitabı var…

Bunu gören yok mu? Daha başka bir şeye gerek var mı. Dünya paradigması değişecek. Aşkenazlar-Türk Yahudileri, Rodşil Ailesi OĞUZ Çatısında Türkiye’ye toplanıyorlar. Ankara Külliyeye geldiler ve bizde size katılıyoruz dediler.

Bizler burada Oğuz Türklerine biat ediyoruz dediler. Yani Hazar Türkleri de Türkiye çatısı altına giriyor. İşte bu yeni yönetimi hızlandırdı. Önümüzdeki günlerde dünyada hayatımızda çok şeyler değişecek. Yeni yönetim Türkiye’nin çatısı altında toplandı. Çok yakında Türkiye dijital parayı çıkarılması bekleniyor. .

Bizler hakikatin peşindeyiz.

Türkiye ilmek ilmek işliyor yeni dünya yönetimine doğru hızla yaklaşıyoruz. Tarih tarihte bitmedi aynen devam ediyor. FED ABD’de doları basan Feddler ve onların sahibi olan isviçredeki banka. Bunlar Rockefeller ve Ceypi Morgın sülaleleri, Hamsburglar, ABD’de Pentagon FBA tarafındalar, Almanya’da Baviyera kanadı, İsrail-Museviler. İşte bunlar birtaraf NATO taraftarları. Diğer taraf Papa’dan kopan İngiltere, ABD’de Cumhuriyetçiler, CİA, Almanya’da Saksonya kanadı, İsrail-Aşkenazlar (Hazar Türkü) Türk Yahudileri, ayrıca bu kanadın sermayesi de Rusya-Çin sermayesini elinde tutan kanattır.

Türk Devleti bu yenidünya düzeninin başında yönetimde olacaktır.

İsrail devlet başkanı Türkiye’ye geldi ve T.C. Başkanı Erdoğan’ın elini sıkışına bir bakın iki eli ile sıkıyor yani bir büyün elini sıkar gibi. Hazar Türkleri ile Oğuz Türkleri bir araya gelerek dünyayı yönetmeye hazırlanıyorlar.
Bundan sonra herkes Türkiye ye koşacak.
Dünya ekonomik merkezi İstanbul’da kurulacak demek dünya buradan yönetilecektir.